Vural Endüstri İletişim

Taleplerinizi "+9 05058069675" iletişim hattımızdan veya "[email protected]" elektronik posta adresimizden iletebilirsiniz.

Çalışma Saatlerimiz

08:00 - 18:00
İMALATHANEMİZ

Vural Endüstri, çalışma hayatına 300 m2 kapalı ve 500 m2 açık toplam da 800 M2 alanda başlayarak çağın gereklerini ve teknolojiyi yakında takip ederek müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Müşteri memnuniyeti başta olmak üzere, ürün kalitesini en üst seviyede tutarak sektöre öncülük etmektedir. Firmamızın boru ve paslanmaz bayrak direklerin de günlük üretim adedi 15 ile 20 direk arasında değişmektedir. Poligon ve dev bayrak direklerinde ise aylık üretim kapasitemiz 70-80 ton seviyelerindedir. İnovasyona ve gelişime verdiğimiz değerle direk üzerinde birçok kalıcı eser bırakarak ve faydalı gelişmeler sağlayarak hem üretim hızımızı arttırmak hem de kalitemizi koruyarak fiyatlarımızı aşağıya çekmek yönündeki çabalarımız Vural Endüstri var oldukça devam edecek, sektörde istihdam ve ekonomiye katkı değer sağlayacaktır.

Bizimle İletişime Geçin

Kampanya ve ürünlerimiz ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.

VURAL ENDÜSTRİ

Vural Endüstri olarak sektördeki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek müşteri memnuniyetini sağlamayı hedeflemekteyiz.
Yukarı