Vural Endüstri İletişim

Taleplerinizi "+9 05058069675" iletişim hattımızdan veya "[email protected]" elektronik posta adresimizden iletebilirsiniz.

Çalışma Saatlerimiz

08:00 - 18:00

Ankara Bayrak Direği

Firmamız Vural endüstri Ankara'da kısa zamanda büyük işler başarmak parolası ile yola çıkmış ve sektörde en genç bayrak direği üreticilerinden ve aynı zamanda son kullanıcılarına doğrudan erişen bir firma konumundadır. Firmamızda üretimi yapılmakta olan galvaniz bayrak direği ankara bölgesinde neredeyse tekelleşmiş birkaç firma dışında üretilmemekte ve son kullanıcıların erişebildiği üretici konumundaki ender firma olduğumuzun da bilinmesi gerekir.

Firmamız 5 metre bayrak direği fiyatları, 10 metre bayrak direği fiyatları,12 metre bayrak direkleri fiyatları özelinde ve genelde de diğer tüm bayrak direklerinde  belirlediği fiyat politikasında çok önemli bir sükseye sahip olmuştur. Bu fiyat politikamız pazarlama stratejimizin gereği olarak belirlenmiş ve kazananın yine son kullanıcılar ve müşterilerimiz olması hedeflenmiştir.

Vural edüstri firması krom bayrak direği imalatında da geri kalacak durumda değildir, aynı amaçla zaman zaman belirlenen kampanyalar sayesinde krom bayrak direği satışlarımız da ön plana çıkmaktadır. Firmamız tüm direkler ve bayrak direkleri konusunda çok iyi bir fiyat politikası belirlediğinden neredeyse eskimiş 2.el bayrak direği onarım fiyatlarına satışlar gerçekleştirmektedir.

Bizimle İletişime Geçin

Kampanya ve ürünlerimiz ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.

VURAL ENDÜSTRİ

Vural Endüstri olarak sektördeki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek müşteri memnuniyetini sağlamayı hedeflemekteyiz.
Yukarı